INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Cedis - péče o naslouchadla

Cedis - vše pro péči o naslouchadla a ušní koncovky

Cedis_pro_peci_o_sluchadla_a_usni_tvarovky

Ušetřete za zbytečné opravy naslouchadel! Používejte přípravky Cedis!
 
Péče o sluchadla a ušní vložky by měla zahrnovat pravidelné čištění a vysoušení, případně také dezinfekci. Příslušenství ke sluchadlům zn. Cedis renomované německé firmy egger-labor nabízí vše, co k údržbě naslouchadla a ušní tvarovky potřebujte.
K čištění ušních tvarovek od ušního mazu, potu, prachu a dalších nečistot slouží jak oblíbené šumivé čisticí tablety (známé také jako "O-Purgat"), tak různě balené vlhčené čisticí a dezinfekční kapesníčky. Dále sem patří čisticí štětečky a "šťourátka", kterými snadno a důkladně vyčistíte hadičku i větrací kanálek (venting) koncovky nebo sluchadla. Na čištění těch nejtenčích zvukovodných trubiček (tzv. OPEN FIT sluchadla) a ventingů nabízí Cedis speciální čisticí vlákna OtoFloss. Na profukování kanálků a hadiček máme profukovací balónek (dmychátko) nebo stlačený vzduch ve spreji.
Pravidelné, nejlépe každodenní vysoušení naslouchadla je velmi důležité, neboť vlhkost, která vzniká pocením uživatele sluchadla, vede k rychlejšímu opotřebování elektroniky uvnitř naslouchadla. Pravidelným odvlhčováním podstatně prodloužíte životnost sluchadla a ušetříte za servis sluchadel.
K šetrnému a bezpečnému odstranění veškeré vlhkosti ze sluchadla je zde Cedis elektrický vysoušeč naslouchadel. Zároveň slouží ke komfortnímu uskladnění naslouchadla a ušní tvarovky.
Druhou možností je používání odvlhčovací sady, což je spolehlivě těsnící sušící box (dóza), do kterého se vkládají vysoušecí tablety. Tablety obsahují silikagel, který vstřebává vlhkost. Po nasycení vlhkostí tableta změní barvu. Tablety se mohou likvidovat s běžným odpadem, neboť nezatěžují životní prostředí.
Sérii produktů zn. Cedis doplňuje Cedis Gel, což je přípravek, který ocení každý, kdo používá sluchadlo a ušní tvarovku nebo chrániče sluchu. Tento tzv. komfort gel, vyráběný z rostliny Aloe Vera, poskytuje pokožce ucha a zvukovodu jemnou péči a ochranu před podrážděním. Zmírňuje nepříjemný pocit cizího předmětu v uchu. Usnadňuje zavádění i vyjímání tvarovky nebo zvukovodového sluchadla z ucha, zároveň umožňuje jejich lepší usazení a utěsnění v uchu. Při použití Cedis gelu nevznikají na povrchu tvarovek nebo sluchadel usazeniny ztvrdlého ušního mazu, což usnadňuje jejich čištění.
 
Poznámka:
 
Správné pojmenování elektronické kompenzační pomůcky pro sluchově postižené sloužící pro příjem a zesílení zvuku a jeho přenos do ucha je sluchadlo nebo naslouchadlo. Mezi lidmi se však mnohem více vžil termín naslouchátko. Aby i tito uživatelé měli šanci naše stránky najít, používáme v popisech nabízených produktů také tento výraz.
podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 30
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 30