Cedis - péče o naslouchadla

Cedis - vše pro péči o naslouchadla a ušní koncovky

čištění sluchadel a ušních tvarovek

Ušetřete za zbytečné opravy naslouchadel! Používejte přípravky Cedis!
 
Cedis čisticí tabletyPéče o sluchadla a ušní tvarovky by měla zahrnovat pravidelné čištění a vysoušení, případně také dezinfikaci. Příslušenství ke sluchadlům zn. Cedis renomované německé firmy egger-labor nabízí vše, co k údržbě naslouchadel a ušních koncovek potřebujte.
K čištění ušních tvarovek od ušního mazu, potu, prachu a dalších nečistot slouží jak oblíbené Cedis šumivé čisticí tablety, tak různě balené vlhčené čisticí a dezinfekční kapesníčky. Dále sem patří čisticí štětečky a "šťourátka", kterými snadno a důkladně vyčistíte hadičku i větrací kanálek (venting) koncovky nebo sluchadla. Na čištění těch nejtenčích zvukovodných trubiček (tzv. OPEN FIT sluchadla) a ventingů nabízí Cedis speciální čisticí vlákna OtoFloss. Na profukování kanálků a hadiček máme profukovací balónek (dmychátko) nebo stlačený vzduch ve spreji.
 
elektrický vysoušeč sluchadel Cedis e300.DUSPravidelné, nejlépe každodenní vysoušení naslouchadla je velmi důležité, neboť vlhkost, která vzniká pocením uživatele sluchadla, vede k rychlejšímu opotřebování elektroniky uvnitř naslouchadla. Pravidelným odvlhčováním podstatně prodloužíte životnost sluchadla a ušetříte za servis sluchadel.
K šetrnému a bezpečnému odstranění veškeré vlhkosti ze sluchadla slouží elektrický vysoušeč Cedis e300.DUS, vhodný taktéž ke komfortnímu uskladnění naslouchadla a ušní tvarovky.
Druhou možností je používání odvlhčovací sady, což je spolehlivě těsnící sušící box (dóza), do kterého se vkládají Cedis vysoušecí tablety. Tablety obsahují silikagel, který vstřebává vlhkost. Po nasycení vlhkostí tableta změní barvu. Tablety se mohou likvidovat s běžným odpadem, neboť nezatěžují životní prostředí.
 
Cedis gelSérii produktů zn. Cedis doplňuje Cedis Gel, což je přípravek, který ocení každý, kdo používá sluchadlo a ušní tvarovku nebo chrániče sluchu. Tento tzv. komfort gel, vyráběný z rostliny Aloe Vera, poskytuje pokožce ucha a zvukovodu jemnou péči a ochranu před podrážděním. Zmírňuje nepříjemný pocit cizího předmětu v uchu. Usnadňuje zavádění i vyjímání tvarovky nebo zvukovodového sluchadla z ucha, zároveň umožňuje jejich lepší usazení a utěsnění v uchu. Při použití Cedis gelu nevznikají na povrchu tvarovek nebo sluchadel usazeniny ztvrdlého ušního mazu, což usnadňuje jejich čištění.
podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 27
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 27

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím