INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Naslouchadla - příslušenství

příslušenství ke sluchadlům

Na této stránce najdete vše, co potřebujete k údržbě a čištění naslouchadel a ušních tvarovek. Jsou to různé čisticí a dezinfekční prostředky na ušní tvarovky a sluchadla, čisticí nástroje, štětečky a "šťourátka" na odstranění ušního mazu, profukovací balónky, náhradní hadičky k individuálním ušním tvarovkám, krytky proti ušnímu mazu a další zboží.

Jak správně pečovat o sluchadlo a ušní tvarovku

Pravidelné čištění naslouchadla a ušní tvarovky od ušního mazu, prachu a odumřelých kožních buněk je velmi důležité.

Cedis čisticí tabletyJednak jde o prevenci ušních zánětů, protože nánosy ušního mazu jsou živnou půdou pro mikroorganismy. Zároveň mohou negativně ovlivnit funkci sluchadla a ušní koncovky. Ucpe-li Vám ušní maz venting (odvětrání) sluchadla nebo ušní vložky, dojde ke zkreslení zvuku sluchadla. Nečistoty mohou také ucpat zvukový výstup sluchadla - v takovém případě se sluchadlem přestanete slyšet. Pokud se ušní maz dostane až dovnitř sluchadla, je nutné odborné vyčištění naslouchadla v servisu sluchadel. To Vás přijde rozhodně mnohem dráž, než pravidelná údržba, která Vám nezabere více než pár minut.

Je vhodné - nejlépe každý den večer - očistit tvarovku a sluchadlo od ušního mazu a dalších nečistot, zkontrolovat průchodnost kanálků a stav hadičky. Hadička by měla být stále pružná. Nenechávejte ji úplně ztvrdnout a nechte si ji včas vyměnit. 

K důkladnému čištění a dezinfekci ušní koncovky slouží oblíbené Cedis šumivé tablety, podobné, jaké se používají na čištění zubních protéz. Čisticí tablety se nesmí používat k čištění sluchadel!

elektrický vysoušeč sluchadel Cedis eDUS.300Pravidelné čištění naslouchadel a ušních tvarovek také přispívá k delšímu uchování jejich pěkného vzhledu.

Stejně důležité jako čištění je také vysoušení, které Vám může ušetřit spoustu peněz za zbytečné opravy sluchadel. Používat můžete buď odvlhčovací dózu a tablety nebo investovat do elektrického vysoušeče Cedis eDUS.300, který Vám bude sloužit řadu let a nemusíte do něj kupovat náhradní vysoušecí tablety. Kompletní nabídku vysoušecích prostředků najdete ZDE.

podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 36
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 36

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím