Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i na provoz výdejních míst Zásilkovny a na doručování prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako jedinou možnost doručení zásilek z našeho e-shopu přepravu společností GEIS s platbou předem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Vážení zákazníci,

Geis Parcel CZvzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i na provoz výdejních míst Zásilkovny a dají se očekávat  i problémy s doručováním prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako jedinou možnost doručení zásilek z našeho e-shopu přepravu společností GEIS s platbou předem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Auris Audio

INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ušní tvarovky

Ušní tvarovky k závěsným sluchadlům

Ušní tvarovka neboli koncovka je nezbytným příslušenstvím závěsného sluchadla a slouží k přivádění zvuku zesíleného sluchadlem do ucha. Existují ušní tvarovky univerzální (pěnové ušní tvarovky typu HORN nebo plastové dudlíky a hříbky) a individuální ušní tvarovky, vyráběné na míru podle otisku ucha. Někdy je možné setkat se i s označením ušní vložka nebo olivka.

V našem e-shopu nabízíme různé typy univerzálních, tzv. továrních ušních koncovek. Nabízíme také veškeré příslušenství k údržbě ušní tvarovky, jako jsou náhradní hadičky, protahovací kleštičky, čisticí a dezinkeční prostředky Cedis, čisticí nástroje a vlákna. Máme i různé typy komfort krémů a gelů pro pohodlné zavádění ušních tvarovek do uší a jejich lepší utěsnění.

podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9