INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Naslouchadla - vysoušení

Vysoušení sluchadel

Vlhkost, která vzniká pocením uživatele sluchadla, vede k rychlejšímu opotřebování elektroniky uvnitř naslouchadla. Pravidelným odvlhčováním podstatně prodloužíte životnost vašeho sluchadla a ušetříte za servis sluchadel.

Elektrický vysoušeč Cedis zbaví vaše sluchadlo šetrně a bezpečně veškeré vlhkosti. Zároveň slouží ke komfortnímu uskladnění naslouchadla a ušní tvarovky.

Druhou možností je používání odvlhčovací sady, složené ze spolehlivě těsnící dózy a vysoušecí tablety. Tableta obsahuje silikagel, který vstřebává vlhkost. Po nasycení vlhkostí tableta změní barvu. Tablety se mohou likvidovat s běžným odpadem, neboť nezatěžují životní prostředí.

 

Poznámka:
 

Správné pojmenování elektronické kompenzační pomůcky pro sluchově postižené, sloužící pro příjem a zesílení zvuku a jeho přenos do ucha, je sluchadlo nebo naslouchadlo. Mezi lidmi se však mnohem více vžil termín naslouchátko. Aby i tito uživatelé měli šanci naše stránky najít, používáme v popisech nabízených produktů také tento výraz.

podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9