Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pokud nám udělíte souhlas, občas (max. 2 x měsíčně) Vám pošleme e-mailem zprávu o akčních nabídkách, slevách a novinkách v našem e-shopu.

Bližší informace:

Udělením souhlasu se zasíláním obchodních sdělení souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů správcem údajů on-line obchodu www.auris-audio.cz (Naděžda Hošťálková, zapsaná v živnostenském rejstříku pod rejstříkovým číslem 1001944, IČ: 405 080 56, DIČ: CZ7357241969) pro účely zasílání obchodních sdělení s marketingovou podporou produktů tohoto správce a poradenství k nim, a to na Vaši e-mailovou adresu, ne však častěji než 2 x měsíčně. Tento souhlas je platný do odvolání.

Informace k souhlasu:
1.    Máte právo na informace, zahrnující též právo na přístup ke svým osobním údajům zpracovávaných u nás, právo na opravu nepřesných údajů, právo být zapomenut výmazem Vašich osobních údajů, právo uplatit omezení zpracování ze zákonných důvodů, právo na přenesení svých osobních údajů jinam, námitku proti jakémukoliv zpracování a samozřejmě také kdykoliv odvolat svůj souhlas stejně jednoduše, jako byl udělen. Veškerá svá práva můžete u nás uplatnit jakkoliv, nejvhodněji však na e-mailové adrese: info@auris-audio.cz. Tím vším však není dotčeno Vaše právo stěžovat si u Úřadu na ochranu osobních údajů www.uoou.cz či uplatit svá práva u soudu.
2.    Osobní údaje zpracováváme do odvolání souhlasu, do doby expirace Vašeho uživatelského účtu, jste-li na webu registrováni jako uživatelé a v ostatních případech nejdéle 11 let, s ohledem na archivační povinnosti dle jednotlivých zákonů (např. zákon o DPH), pak Vaše údaje definitivně smažeme/skartujeme.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních údajů.

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit