BONUSY

VĚRNOSTNÍ BODY

1 bod = 1 Kč

Jak sbírat a uplatnit věrnostní body:

1.) registrujte se

2.) před nákupem v e-shopu se přihlašte k uživatelskému účtu

3.) v popisu každého zboží vidíte počet věrnostních bodů, které získáte jeho nákupem (body se na Váš účet připíší po odeslání objednávky)

4.) při příští objednávce nám do "Poznámky k objednávce" napište, kolik bodů chcete uplatnit.

5.) cena zboží po slevě Vám bude sdělena dodatečně e-mailem (e-shop neumí odečíst body automaticky), proto s platbou vyčkejte; pokud spěcháte na podání platebního příkazu, jednoduše si můžete zvolený počet bodů (= Kč) rovnou odečíst od celkové ceny objednávky a uhradit výslednou částku.

6.) v aktuální objednávce je možné uplatnit vždy pouze body nastřádané z předchozích objednávek

7.) věrnostní program platí pouze pro naše maloobchodní zákazníky

8.) věrnostní body nelze využít na akční zboží, které je v rámci akce zlevněné!

9.) stav a použití věrnostních bodů si můžete kontrolovat po přihlášení ke svému uživatelskému účtu v záložce "Moje věrnostní body"

(Cesta: Přihlásit se > Uživatelský účet > Moje věrnostní body > Přiřazené věrnostní body / Použité věrnostní body / Dostupné věrnostní body / Historie použití věrnostních bodů )


NÁKUP NA FAKTURU

Registrovaným zákazníkům, kteří u nás nakoupili alespoň 3 x, nabízíme možnost nákupu zboží na fakturu s týdenní splatností. Máte-li zájem využít této možnosti, stačí napsat do poznámky k objednávce "nákup na fakturu".


Aktualizováno 5. 7. 2023

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím