Ochrana sluchu pro miminka a děti

Ideální řešení na hudební festivaly, automobilové závody, sportovní a motorkářské akce atd. představují dětské mušlové chrániče sluchu neboli dětská protihluková sluchátka - "hluchátka". Poskytují dětem velmi účinnou ochranu sluchu, zároveň umožňují částečně slyšet běžné zvuky, takže dítě není od okolního světa úplně izolované. Pro děti s poruchami pozornosti a hyperaktivitou (ADHD) jsou protihluková sluchátka ideální na zklidnění a na učení. Jejich využití je vhodné i v kolektivech MŠ a ZŠ.

Alpine dětská sluchátka na klid při učení

Nabízíme ochranná sluchátka i pro nejmenší miminka a batolata. Měkoučké polštářky sluchátek jsou přitom tak pohodlné, že dětem vůbec nepřekáží a dokonce se sluchátky rády spí.

Alpine Muffy protihluková sluchátka pro miminka

V nabídce máme i různé typy zátkových chráničů sluchu (špuntů do uší) k ochraně proti vniknutí vody do zvukovodu, proti hluku nebo proti bolesti uší při cestování letadlem atd.

podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 10
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 10

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím