1 pár špunty do letadla EarPlanes pro děti -20 dB

Skladem
255 CZK (10,41 EUR)
pár
katalogové číslo: PTACC373 EAR.PLANES
EAN: 794503210010
výrobce:Cirrus Healthcare
věrnostní body:10
cena bez DPH:210,74 CZK (8,60 EUR)
cena vč. DPH:255 CZK (10,41 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

pro děti 1-10 let a do úzkých zvukovodů

Trpíte bolestí a zalehnutím uší v průběhu startu a přistání letadla? Máme pro Vás patentované sluchové chrániče EarPlanes. EarPlanes vyrovnávají tlak v uších během startu a přistání letadla. Navíc fungují jako protihlukové chrániče sluchu, zejména v oblasti vysokofrekvenčních zvuků. SNR: 20 dB.

Chrániče sluchu do letadla / ochrana sluchu / ušní ucpávky / špunty do uší / ušní zátky EarPlanes jsou vhodné také pro použití při jízdě v horském terénu.
 
Tyto patentované chrániče sluchu jsou tvořeny měkkou silikonovou částí a keramickým regulátorem tlaku - CeramX filtrem.

Jeden pár sluchových chráničů EarPlanes je určený na cestu tam a zpět (2 lety). Při opakovaném použití není garantována jejich účinnost, neboť mikroskopické póry keramických filtrů mohou být ucpány částicemi nečistot obsaženými ve vzduchu.
 
Jedno balení obsahuje 1 pár chráničů.
 
NEZÁVISLÉ ZÁKAZNICKÉ RECENZE VÝROBKU NA AMAZON.CO.UK.

Z internetových diskusí na téma "bolest uší v letadle":

"Už jako dítě jsem při cestách letadlem začala pociťovat problémy při přistávání. Neuvěřitelné bolesti ucha, tlak v uchu, zalehlé uši jsem mívala tak, že jsem dva dny neslyšela. Měla jsem strach z přistávání, protože jsem vždy očekávala, že mi to ucho musí zákonitě prasknout, kolikrát jsem přistávala s brekem a nejen, když jsem byla mladší, občas i teď..."

"Při změně tlaku v letadle (start a přistání) mi bolestivě zalehnou uši ( i když letuška se dušuje, že jde o velmi pozvolný manévr a přetlaky fungují jak mají) a vydrží jim to třeba 3 dny (pocit, že jste pod vodou + nepříjemný, bolestivý tlak)."

"Strašně mě bolí uši v letadle, když se má začít pomalu přistávat. Je to tak nesnesitelná bolest, že jsem myslela, že mi praskne celá hlava tím tlakem. Jakmile pilot oznámí, že budeme pomalu přistávat, tak je to hrozný. Než se mi to vrátí do pořádku, celý den mi v uších ještě praská."

Recenze EarPlanes od našeho zákazníka:

"Dobrý den,

chtěl bych se podělit o pozitivní zkušenosti s EarPlanes.

Letěl jsem z Ženevy do Berlína a za 3 dny zpět a oba lety byly s EarPlanes v pohodě. Při letu tam mne trochu zlobilo pravé ucho, ale ve srovnání s několika lety bez EarPlanes, kdy jsem se modlil, abychom už byli na zemi a přestala ta strašná bolest pod ušními boltci, se to nedá srovnat.

Možná tomu pomohla i kombinace léků, které jsem takticky použil, a vřele bych tuto přípravu doporučil i dalším cestovatelům s obdobnými problémy:
- než jsem nastoupil do letadla, tak jsem si na doporučení ORL lékaře aplikoval nosní kapky (ty roztáhnou dýchací cesty a uvolní i Eustachovu trubici)
- dále jsem užíval 2x denně po dobu 1 týdne Clarinase (ta je ale na předpis - zmírňuje příznaky spojené se sezónní alergickou rýmou)
- 2 dny před odletem jsem si "vyčistil" uši ušní svící
- při cestě zpět jsem si před odletem dal Ibuprofen 400 (pobolívala mne celý den hlava) - to neuškodí a utlumí případnou bolest
- žvýkačka při startu i přistání, případně i průběžné popíjení vody
...a 1 pivo a čokoládu na nervy :-) - přestože strach z letadel nebo z létání jako takového nemám

Můj let byl krátký (asi 1,5 hod. ve vzduchu - což je ale většina letů po Evropě). Naše letová výška byla asi 11.300 km - nejsem pilot, ale myslím, že o moc výš už se normálně nelétá, takže by nemělo být hůř. Kdyby let měl být delší, asi bych před přistáním zopakoval dávku nosních kapek a Ibuprofen si dal později. Také bych si asi "nahoře" EarPlanes vyndal, přeci jen po 2 hod. ucpávky trochu tlačí. Nebo bych je možná dokonce nasadil až před začátkem klesání, protože problémy s tlakem v uších při vzletu nemám. Ale pro jistotu jsem EarPlanes aplikoval jakmile se zavřely dveře letadla a vyndal je až na letišti cca 15 minut po přistání, když jsem měl pocit, ze už se tlaky zcela vyrovnaly.

Ještě k lékům: protože moje problémy zřejmě pochází z alergie, dlouhodobě užívám Xyzal, což je antihistaminikum. Pokud  máte "napuchlé" sliznice v nose, rozhodně doporučuji zajít jak na ORL, tak na alergologii. Budou totiž napuchlé i dutiny v hlavě a Eustachova trubice, což je příčina obtíží s vyrovnáváním tlaku v uších při létání - zúženým průchodem Eustachovy trubice není dostatečně rychle vyrovnáván tlak u uších při prudké změně výšky během startu a přistání letadla (totéž se týká změny hloubky při potápění)."

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím