O NÁS

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu auris-audio.czVíce než třicet let působíme v oblasti ochrany sluchu proti hluku a vodě a prodeje příslušenství ke sluchadlům. Naší specializací je ochrana sluchu pro děti a individuální ochrana sluchu.

Jsme osvědčeným dodavatelem zakázkově vyráběných individuálních chráničů sluchu pro průmyslové podniky, orchestry, muzikanty, zpěváky, DJe, zvukaře, střelce, motocyklové závodníky a další uživatele - viz. www.auris-audio.cz/reference.

Náš e-shop nabízí široký sortiment chráničů sluchu. Můžete si u nás vybrat špunty do uší na míru zn. egger na spanína plavání, na práci v hluku pro nejrůznější profese a hobby. Najdete u nás špunty do uší do letadla a ochranná sluchátka i pro ty nejmenší děti. Nabízíme špunty do uší lamelové, špunty do uší pěnové, mušlové chrániče sluchu a další související zboží, jako například různá praktická pouzdra na špunty do uší, čisticí a dezinfekční prostředky na chrániče sluchu či hlukoměry.

Dále prodáváme potřeby pro uživatele sluchadel, jako např. baterie do sluchadel, krytky proti ušnímu mazuelektrické vysoušeče na sluchadlanáhradní hadičky k ušním tvarovkám, ušní tvarovky, komfort krémy a gely, čisticí a vysoušecí tablety Cedis a další čišticí a dezinfekční prostředky Cedis na ušní koncovky a sluchadla. Najdete u nás bezpečnostní gumičky na sluchadla pro děti a sportovce a budíky a hodiny pro sluchově a zrakově postižené.

K ochraně před vniknutím vody do zvukovodu při plavání a vodních sportech máme plavecké ucpávky, plavecké čepice nebo neoprenové čelenky. Sortiment našeho e-shopu doplňují masky na spaní, nafukovací cestovní polštářky, bezpečnostní cestovní peněženky a pouzdra na doklady a další cestovní potřeby

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete mít doma již zítra! Registrovaní zákazníci mohou využívat výhod našeho věrnostního programu.

Rádi Vám telefonicky či e-mailem zodpovíme dotazy týkající se nabízeného zboží a poradíme Vám s výběrem. Doufáme, že budete s naším zbožím i službami spokojeni a budete se k nám rádi vracet!

Naděžda Hošťálková, www.auris-audio.cz

Naděžda Hošťálková Auris Audio

+ 420 775 313 003 (Naděžda Hošťálková)

po - pá 9:00 - 16:30

  • informace o nabízeném zboží, porada s výběrem chráničů sluchu
  • dotazy týkající se individuálních chráničů sluchu a ochrany sluchu pro muzikanty, DJe a zvukaře
  • výběr jiného způsobu doručení, informace o postupu vyřízení objednávky, změna objednávky atp.
  • velkoobchodní poptávky a objednávky
  • fakturace

Dále nabízím lektorování pěveckých workshopů (několik let zkušeností s lektorováním pro VÍCEHLAS, z.s.), soukromé hodiny zpěvu a muzikoterapie a hudební vystoupení s kapelou Balancê. Náš repertoár zahrnuje autorskou tvorbu na pomezí žánrů, sefardské písně, bossa novy a převzaté neoposlouchané české a zahraniční folkové skladby.

https://www.auris-audio.cz/vicehlas


Korespondenční adresa a sídlo firmy: 

Naděžda Hošťálková - Auris Audio, Liliová 2193/31, 326 00 Plzeň - Východní Předměstí

  • osobní vyzvednutí zboží
  • vracení zboží ve lhůtě 14 dnů a reklamace
  • zasílání otisků zvukovodů
  • obchodní nabídky a další korespondence

Na adrese se nenachází kamenná prodejna, ale pouze výdejna e-shopu.

 

Aktualizace: 10. 1. 2024

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím