O NÁS

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu auris-audio.czJsme rodinná firma s třicetiletou tradicí v oblasti služeb pro uživatele naslouchadel a ochrany sluchu proti hluku a vodě. Naší specializací je ochrana sluchu pro děti a individuální ochrana sluchu.

Jsme osvědčeným dodavatelem zakázkově vyráběných chráničů sluchu pro průmyslové podniky, orchestry, muzikanty, zpěváky, DJe, zvukaře, střelce, motocyklové závodníky a další uživatele - viz. www.auris-audio.cz/reference.

Náš e-shop nabízí široký sortiment chráničů sluchu. Můžete si u nás vybrat špunty do uší na míru zn. egger na spanína plavání, na práci v hluku pro nejrůznější profese a hobby. Najdete u nás špunty do uší do letadla a ochranná sluchátka i pro ty nejmenší děti. Nabízíme špunty do uší lamelové, špunty do uší pěnové, mušlové chrániče sluchu a další související zboží, jako například různá praktická pouzdra na špunty do uší, čisticí a dezinfekční prostředky na chrániče sluchu či hlukoměry.

Dále prodáváme potřeby pro uživatele sluchadel, jako např. baterie do sluchadel, krytky proti ušnímu mazuelektrické vysoušeče na sluchadlanáhradní hadičky k ušním tvarovkám, ušní tvarovky, komfort krémy a gely, čisticí a vysoušecí tablety Cedis a další čišticí a dezinfekční prostředky Cedis na ušní koncovky a sluchadla. Najdete u nás bezpečnostní gumičky na sluchadla pro děti a sportovce a budíky a hodiny pro sluchově a zrakově postižené.

K ochraně před vniknutím vody do zvukovodu při plavání a vodních sportech máme plavecké ucpávky, plavecké čepice nebo neoprenové čelenky. Sortiment našeho e-shopu doplňují masky na spaní, nafukovací cestovní polštářky, bezpečnostní cestovní peněženky a pouzdra na doklady a další cestovní potřeby

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete mít doma již zítra! Registrovaní zákazníci mohou využívat výhod našeho věrnostního programu.

Doufáme, že budete s naším zbožím i službami spokojeni a budete se k nám rádi vracet!

Naděžda Hošťálková, www.auris-audio.cz

Rádi Vám telefonicky či e-mailem zodpovíme dotazy týkající se nabízeného zboží a poradíme Vám s výběrem. Ve výdejně e-shopu Auris Audio v Přešticích u Plzně si můžete po předchozí telefonické rezervaci termínu zboží prohlédnout, případně také vyzkoušet. Věnujte, prosím, pozornost aktuální provozní době.

S radostí se i Vám bude věnovat náš tým:

Naděžda Hošťálková Auris Audio

Naděžda Hošťálková

MT: +420 775 313 003

po - pá 9:00 - 16:30

  • zákaznická podpora - informace o zboží
  • příjem telefonických objednávek
  • marketing
  • velkoobchod

AURIS - Tatiana Hošťálková

Tatiana Hošťálková

MT: +420 775 313 001

po - pá 9:00 - 16:30

  • zpracování objednávek
  • správa e-shopu
  • fakturace

AURIS - Miroslav Hošťálek

Miroslav Hošťálek

MT: +420 775 313 002

po - pá 10:00 - 16:00

  • technik
  • zásobovač

Název a sídlo firmy + korespondenční adresa: Auris Audio, Nerudova 826, 334 01 Přeštice

Provozuje: Naděžda Hošťálková, zapsaná v živnostenském rejstříku pod rejstříkovým číslem 1001944

IČ: 405 080 56

DIČ: CZ 7357241969

 

Adresa výdejny e-shopu: Auris Audio, Husova 335, 334 01 Přeštice