Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i na provoz výdejních míst Zásilkovny a na doručování prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako jedinou možnost doručení zásilek z našeho e-shopu přepravu společností GEIS s platbou předem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Vážení zákazníci,

Geis Parcel CZvzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i na provoz výdejních míst Zásilkovny a dají se očekávat  i problémy s doručováním prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako jedinou možnost doručení zásilek z našeho e-shopu přepravu společností GEIS s platbou předem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Auris Audio

INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Cedis odvlhčovací vysoušecí tablety na naslouchadla

4 Cedis vysoušecí tablety na sluchadla a In-Ear

Skladem
127 CZK (4.79 EUR)
sada
katalogové číslo: E87300 cedis eD2.3
EAN: 4048826873008
výrobce:egger Otoplastik + Labortechnik GmbH
věrnostní body:7
cena bez DPH:110,43 CZK (4.17 EUR)
cena vč. DPH:127 CZK (4.79 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Odvlhčovací (vysoušecí) tablety na sluchadla a in-ear sluchátka

Vlhkost, která vzniká pocením uživatele, vede k rychlejšímu opotřebování elektroniky uvnitř naslouchadla nebo in-ear sluchátek. Pravidelným odvlhčováním podstatně prodloužíte jejich životnost a ušetříte za zbytečné opravy.

Tableta obsahuje silikagel, který vstřebává vlhkost. Po nasycení vlhkostí tableta změní barvu - zežloutne. Tablety se mohou likvidovat s běžným odpadem, neboť nezatěžují životní prostředí.

Odvlhčovací tablety Cedis jsou baleny v blistru. Toto balení (za předpokladu, že nedojde k mechanickému poškození obalu) zaručuje naprosto spolehlivou a velmi dlouhodobou ochranu obsahu proti vlhkosti.

Každé balení obsahuje sadu 4 tablet, které je možno jednotlivě oddělit.

Návod k použití:

Z blistru vyjměte tabletu. Vložte sluchadlo do vysoušecí dózy s tabletou, nejlépe každý den, když jdete spát. Pevně dotáhněte víčko dózy. Odvlhčovací tabletu vyměňte v případě, že zcela ztratí oranžové zabarvení. POZOR: Tablety neotvírejte a nevkládejte je do úst. Uchovávejte z dosahu dětí. Tablety neškodí životnímu prostředí a mohou být likvidovány s komunálním odpadem. EXPIRACE: viz blistr.

Máme pro vás také vysoušecí dózy Cedis!

cedis-vysouseci-doza-na-vysouseni-sluchadla

Vysoušecí tableta
21.12.2016 20:52:21
uživatel:
Dobrý den, je nutné, při používání tablety, tabletu vyjmout z "plastového kelímku" ve kterém je uložena a ze spodu zalepena s nápisem DO NOT OPEN? Já bych nevyndaval - i kvůli nápisu, ale přítelkyně má pochyby.. Možná se ptám hloupě, ale chci mít opravdu jistotu, že vysouší... Děkuji za odpověď Pepa (reagovat)
Vysoušecí tableta
22.12.2016 10:11:09
uživatel:
Dobrý den! Tabletu pouze vyjměte z blistru )plastového kalíšku zalepeného hliníkovou fólií). Papírové víčko tablety neotevírejte. S pozdravem Naděžda Hošťálková Auris Audio (reagovat)
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal