Cedis čisticí tablety na ušní tvarovky a individuální špunty do uší

20x Cedis čisticí tablety na ušní tvarovky+ucpávky

Skladem
125 CZK (5.12 EUR)
katalogové číslo: E87100 cedis eC5.3
EAN: 4048826871004
výrobce:egger Otoplastik + Labortechnik GmbH
věrnostní body:4
cena bez DPH:108,70 CZK (4.45 EUR)
cena vč. DPH:125 CZK (5.12 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Cedis šumivé tablety na čištění ušních koncovek k závěsným sluchadlům a individuálních chráničů sluchu

Čistící tablety Cedis slouží k přípravě dezinfekčního a čistícího roztoku na údržbu individuálních ušních tvarovek a otoplastik, jako jsou custom nástavce k Hi-Fi sluchátkům a individuální plavecké a protihlukové chrániče sluchu.

Pravidelně čištěná ušní tvarovka déle vypadá jako nová a dobře slouží. Venting a hadička se neucpává ušním mazem. Na povrchu tvarovky se nevytváří usazeniny ušního mazu, které jsou živnou půdou pro mikroorganismy, jež mohou v uchu způsobovat záněty. 

Balení: 5 blistrů á 4 ks v krabičce (celkem 20 tablet).

Návod k použití:

Nejprve sejměte ušní tvarovku z háku sluchadla. Do čisticí dózy nalijte cca 1 dcl. čisté vlažné vody, vhoďte tabletu, nechte ji rozpustit. POUZE ušní tvarovku (nikoliv sluchadlo) vložte do sítka a v něm ponořte do připraveného roztoku. Nechte účinkovat nejméně 30 minut pro dosažení úplného čisticího efektu. Sítko vyjměte spolu tvarovkou z roztoku, v případě potřeby odstraňte čisticím štětečkem zbytky usazeného ušního mazu z hadičky nebo ventingu. Důkladně opláchněte tvarovku vlažnou tekoucí vodou. Osušte tvarovku měkkým hadříkem a zbytky vody z hadičky a kanálku vyfoukejte pomocí profukovacího balónku. Teprve dokonale suchou tvarovku můžete nasadit zpět na hák sluchadla.

Máme pro Vás také čisticí dózu Cedis!

cedis-cistici-doza-na-cisteni-usni-tvarovky-a-chranicu-sluchu

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze.
Recenze z externí služby
30.10.2019
+
Tablety výborně čistí ušní tvarovku

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit