Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i na provoz výdejních míst Zásilkovny a na doručování prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako jedinou možnost doručení zásilek z našeho e-shopu přepravu společností GEIS s platbou předem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Vážení zákazníci,

Geis Parcel CZvzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i na provoz výdejních míst Zásilkovny a dají se očekávat  i problémy s doručováním prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako jedinou možnost doručení zásilek z našeho e-shopu přepravu společností GEIS s platbou předem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Auris Audio

INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

stetoklip

Stetoclip / stetoklip na kontrolu sluchadla

Skladem
220 CZK (8.3 EUR)
ks
katalogové číslo: PTACC119B
výrobce:Puretone Ltd.
věrnostní body:9
cena bez DPH:191,30 CZK (7.22 EUR)
cena vč. DPH:220 CZK (8.3 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Stetoclip na kontrolu naslouchadla

Stetoclip umožňuje normálně slyšící osobě kontrolovat výkon (zesílení a kvalitu zvuku) naslouchátka.

Při pravidelném používání pomáhá stetoclip rozpoznat snížení kvality zvuku sluchadla.

Návod k použití: Pomocí adaptéru připevněte na stetoclip hadičku. Koncovky stetoclipu si nasaďte do uší. Stáhněte hlasitost vypnutého sluchadla na minimum a zapněte sluchadlo. Na zvukový výstup sluchadla nasaďte konec hadičky stetoclipu a poslechem zkontrolujte zvuk sluchadla. Ze závěsného sluchadla sejměte před testováním ušní koncovku. Upozornění: Při použití stetoclipu mějte na paměti, že výkonná sluchadla, která mají zesílení přiměřené sluchové ztrátě uživatele, mohou normálně slyšící osobě poškodit sluch. 

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal