X

Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Nesouhlasím s použitím cookies v tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

kategorie
INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Individuální ušní ucpávky na spaní proti chrápání ePRO-SLEEP.S
-8%

Špunty do uší na spaní ePRO-SLEEP.S -33 dB 1 pár

3-4 týdny (záloha 100%)
2 369 CZK (90.08 EUR)
pár
katalogové číslo: eSENTI
záruka:24 měsíců
výrobce:egger Otoplastik + Labortechnik GmbH
věrnostní body:70
cena bez DPH:1 957,85 CZK (74.44 EUR)
cena vč. DPH:2 369 CZK (90.08 EUR)
původní cena:2 569 CZK (97.68 EUR)
sleva:200 CZK (7.6 EUR) (7.79%)
dárek:Cedis gel lubrikant na špunty do uší a tvarovky
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

ePRO-SLEEP.S špunty do uší na míru na spaní

individuální ušní zátky na spaní Na míru zhotovené špunty do uší pro klidný spánek a relaxaci. Účinně tlumí zvuky chrápání. Díky výrobě na míru podle otisků zvukovodů chrániče v uších pohodlně sedí a netlačí, a to ani při spánku na boku. Individuální zátkové chrániče sluchu jsou vhodné pro celonoční a každodenní použití. Jednoduchá údržba spočívá v pravidelném mytí chráničů od ušního mazu tekoucí vodou. Možnost dezinfikace ucpávek prostředky Cedis. Individuální ušní ucpávky na spaní se vyrábí z extrémně měkkého, zároveň velmi odolného silikonového materiálu Biopor 30 ShA. Útlum 33 dB.

  • Výroba na míru + pružný materiál = maximální komfort.
  • Biokompatibilní, hypoalergenní materiál.
  • Záruka 2 roky, životnost min. 4 roky. Snadná údržba.

Údržba chráničů je rychlá a jednoduchá. Nabízíme rovněž kompletní sortiment přípravků Cedis na čištění a desinfikaci chráničů.

Zhotovení otisků uší (nepřesně "odlitky uší") není zahrnuto v ceně chráničů. Vrácení otisků zvukovodů není garantováno, neboť v průběhu výroby může dojít k jejich znehodnocení. Dodací lhůta chráničů je 3 - 4 týdny od doručení otisků na adresu naší provozovny.

Chrániče ePRO-SLEEP.S nejsou certifikované jako OOPP!

ePRO-SLEEP.S - bližší informace:

Díky individuální zakázkové výrobě chrániče v uších dokonale "sedí", uživatele netlačí ani jinak neobtěžují i při dlouhodobém použití. Manipulace s chrániči je velmi snadná. Jejich používání je - na rozdíl od pěnových „špuntů do uší“ - naprosto hygienické díky možnosti kdykoliv chrániče umýt nebo očistit, případně i vydezinfikovat. Zavádění univerzálních ušních ucpávek může být hlavně u úzkých nebo výrazně zahnutých zvukovodů problematické a nepříjemné. Univerzální špunty do uší také více či méně tlačí na zvukovodový kanál. Oproti tomu chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S, které jsou vyrobené na míru přesně podle otisku zvukovodu konkrétního uživatele, zasunete do zvukovodu bez problémů.

ePRO-SLEEP.S můžete – na rozdíl od pěnových ušních ucpávek - po každém použití snadno očistit od ušního mazu, případně i vydezinfikovat. Pravidelné čištění chráničů sluchu je velmi důležité, zejména  pokud je používáte pravidelně několik hodin v kuse. Nánosy ušního mazu (cerumenu), potu, šupinek kůže a dalších nečistot jsou totiž živnou půdou pro mikroorganismy, které mohou způsobit v uších zánět. Na údržbu individuálních chráničů sluchu existují speciální čisticí a desinfekční prostředky Cedis na otoplastiky. Tyto přípravky Vám při používání chráničů sluchu poskytnou dlouhodobou antimikrobiální ochranu. V našem e-shopu najdete takových přípravků několik, v různých formách balení – do kapsy i na cesty - včetně nejmodernějších připravků na bázi nanotechnologií, které mají několikadenní ochranný účinek.

Další předností individuálních chráničů sluchu ePRO-SLEEP.S je jejich životnost v řádech let. Poskytovaná záruka na chrániče ePRO-SLEEP.S je 2 roky. Pokud se však budete o svoje chrániče dobře starat a nezmění se Vám výrazně tvar zvukovodu (např. v důsledku výrazného zhubnutí), mohou Vám chrániče sloužit 4 roky i déle.

Chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S – barevné možnosti, materiál, povrchová úprava:

Chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S se vyrábí z pružného silikonového materiálu o tvrdosti 30 stupňů Shore A.

Kromě základní průhledné bezbarvé nebo průhledné narůžovělé barvy si můžete vybrat z následujících příplatkových barev:

barvy

nebo zvolit Colormix (za příplatek):

colormix

Číslo barvy nebo barev uveďte v poznámce v posledním kroku objednávky.

Nabízíme Vám 2 možnosti povrchové úpravy - lak nebo Nano lak s ionty stříbra (za příplatek), poskytující ochranu proti mikrobům a usazování cerumenu (ušního mazu).

Chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S – cena:

Základní cena zahrnuje:

  • individuální chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S (1 pár)
  • standardní barvu chráničů (standard: odstíny č.00-průhledná bezbarvá nebo 01-průhledná narůžovělá - viz obrázek výše)
  • lak
  • polstrované pouzdro

pouzdro

DÁREK: 1 x Cedis gel https://www.auris-audio.cz/cedis-komfort-gel

Cedis gel

 

Za příplatek Vám nabízíme další úpravy - cenu zjistíte kliknutím na odkaz.

 

Jak objednat chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S?

Vložte ePRO-SLEEP.S do "Košíku" - v "Poznámce k objednávce" uveďte číslo barvy materiálu (dle přehledu), povrchovou úpravu a Vaše další požadavky . Po přijetí objednávky Vás budeme během několika hodin kontaktovat a budete-li chtít, doporučíme Vám nejbližší foniatrické nebo ORL pracoviště, kam se můžete objednat na zhotovení otisků uší.

otisky
 

Hotové otisky zašlete na adresu naší provozovny.

Chcete-li na tvarovky laserem vygravírovat Vaše jméno, zašlete nám podklady e-mailem v křivkách (grafický formát EPS, AI nebo CDR). Barva loga: bílá, černá.

ePRO-SLEEP.S - záruka, životnost:

Na chrániče sluchu ePRO-SLEEP.S je poskytována záruční lhůta 24 měsíců. Životnost chráničů můžete podstatně ovlivnit šetrným zacházením a dobrou péčí v souladu s návodem k použití. Pokud se Vám nezmění tvar ucha, např. v důsledku velkého váhového úbytku, mohou Vám chrániče dobře sloužit i déle než 4 roky.
Pokud by Vám chrániče neseděly - to jest tlačily by Vás nebo by netěsnily - máte nárok na předělání zdarma. Za tímto účelem může být třeba dodat nové otisky uší.

ePRO-SLEEP.S - více informací:

Máte nějaké dotazy k chráničům sluchu ePRO-SLEEP.S?
Volejte Naďu Hošťálkovou - tel.: +420 775 313 003 - kterýkoliv pracovní den mezi 8:00 a 19:00 hod.
 
(aktualizace cen 28. 6. 2018)
ucpávky na míru
15.01.2016 08:27:49
uživatel:
Individuální ucpávky ePRO-SLEEP.S jsou první ucpávky které do mých uší opravdu sedí a tím i perfektně izolují. Oceňuji odborné posouzení a radu od studia Auris - od paní Hošťálkové. Nelituji že jsem si musela nejdřív nechat zhotovit odlitky zvukovodů, protože výsledek za to stojí! Spokojená zákaznice L.Ferancová (reagovat)
Spokojenost se špunty na míru
17.05.2016 19:03:42
uživatel:
Koupil jsem si špunty do uší na spaní na míru ePRO-SLEEP.S a jsem naprosto spokojen! Několik let mě v noci budil hluk od sousedů. Domluva nepomohla a tak jsem vyzkoušel snad všechny špunty do uší, které jsou běžně k dostání. Některé netlumily, jiné škodily uším. Když jsem objevil na internetu firmu Auris-audio, viděl výborně vedené webové stránky a telefonicky jednal s paní Hošťálkovou, která mi ochotně a profesionálně vše vysvětlila, rozhodl jsem se investovat peníze a špunty si objednal. Paní Hošťálková skvěle zorganizovala jejich výrobu i doručení až k nám domů. Mojí největší radostí bylo, když jsem se druhý den probudil a zjistil, že mě hluk neprobudil a uši byly v pořádku. Děkuji paní Hošťálkové za dobrou práci, kterou udělala a přeji jí i celé firmě Auris-audio hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já. Pavel Farský. (reagovat)
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal