egger eSENTI špunty do uší na spaní -33 dB 1 pár

Produkt se již neprodává.
katalogové číslo: E15310
záruka:24 měsíců
výrobce:egger Otoplastik + Labortechnik GmbH
cena bez DPH:2 123,14 CZK (87.01 EUR)
cena vč. DPH:2 569 CZK (105.29 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

PŘEJDĚTE, PROSÍM, NA NOVOU STRÁNKU PRODUKTU

https://www.auris-audio.cz/individualni-spunty-do-usi-na-spani-esenti

ucpávky na míru
15.01.2016 08:27:49
uživatel:
Individuální ucpávky ePRO-SLEEP.S jsou první ucpávky které do mých uší opravdu sedí a tím i perfektně izolují. Oceňuji odborné posouzení a radu od studia Auris - od paní Hošťálkové. Nelituji že jsem si musela nejdřív nechat zhotovit odlitky zvukovodů, protože výsledek za to stojí! Spokojená zákaznice L.Ferancová (reagovat)
Spokojenost se špunty na míru
17.05.2016 19:03:42
uživatel:
Koupil jsem si špunty do uší na spaní na míru ePRO-SLEEP.S a jsem naprosto spokojen! Několik let mě v noci budil hluk od sousedů. Domluva nepomohla a tak jsem vyzkoušel snad všechny špunty do uší, které jsou běžně k dostání. Některé netlumily, jiné škodily uším. Když jsem objevil na internetu firmu Auris-audio, viděl výborně vedené webové stránky a telefonicky jednal s paní Hošťálkovou, která mi ochotně a profesionálně vše vysvětlila, rozhodl jsem se investovat peníze a špunty si objednal. Paní Hošťálková skvěle zorganizovala jejich výrobu i doručení až k nám domů. Mojí největší radostí bylo, když jsem se druhý den probudil a zjistil, že mě hluk neprobudil a uši byly v pořádku. Děkuji paní Hošťálkové za dobrou práci, kterou udělala a přeji jí i celé firmě Auris-audio hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já. Pavel Farský. (reagovat)
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit