VÍCEHLAS

 

Vážení zákazníci,

několik let pracuji jako lektorka zpěvu pro VÍCEHLAS, Z.S. www.vicehlas.cz.

Nově jako svoji vedlejší podnikatelskou aktivitu nabízím SOUKROMÉ HODINY ZPĚVU A MUZIKOTERAPIE u mě doma – v Plzni na Slovanech - u kávy nebo čaje…

Moje nabídka se netýká výuky pěvecké techniky, ale sdílení radosti ze společného znění v harmonii, provázení na cestě k přijetí vlastního hlasu a sebevyjádření prostřednictvím hudby.

Žánrově se zaměřuju na lidovky a folk.

Jestli Vás baví zpěv ve dvojhlase nebo byste se to chtěli naučit, stejně jako nové, málo známé lidové písně, jsem tu pro Vás. Můžeme si hrát s aranžemi a vymýšlet spolu různá ostinata a tak podobně. Můžeme se společně věnovat vokální improvizaci nebo jihnout u starých folkových pecek Spirituál Kvintetu, Nerezu nebo Peter, Paul and Mary. 

K dispozici mám kromě kytary také piano, housle, ukulele, flétny, bubny a množství perkusních nástrojů.

Dále si můžete vyzkoušet zpěv na mikrofon nebo smyčkování s looperem.

Zajímám se o lidovou hudbu celého světa (především slovanský a balkánský folklór), o různé okrajové žánry, vokální a vokálně - instrumentální improvizaci. Baví mě oldies music, ale i minimalismus, blues, spirituály, soul, funk, R&B, latin-jazz, gypsy jazz a cokoliv zajímavého mimo mainstream.


Dále nabízím hudební vystoupení s kapelou Balancê. Náš repertoár zahrnuje autorskou tvorbu na pomezí žánrů, sefardské písně, bossa novy a převzaté neoposlouchané české a zahraniční folkové skladby.

Kontakt:

Naděžda Hošťálková

MT + WhatsApp: +420 775 313 003

E-mail: info@auris-audio.cz

YouTube kanál

podkategorie
+
výrobci
+
cena
+
parametry
+
dostupnost
+
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1

X

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím