ePRO-ER Elacin ER náhradní filtr ER-9 TRANSPARENT

výrobce:Etymotic Research
katalogové číslo:E19871 F.ER-9 TRANS
EAN:
dostupnost: Skladem - na dotaz
cena bez DPH:1 016 CZK (41.46 EUR)

1 229 CZK (50.16 EUR)

egger ePRO-ER špunty do uší na míruUVEDENÁ CENA JE ZA 1 KUS (do jednoho ucha).

Nabízíme Vám možnost dokoupení filtrů ER o jiném útlumu nebo rezervních filtrů pro případ poškození či ztráty vašich filtrů. Z hlediska životnosti filtrů je důležité zabránit vniknutí tekutiny dovnitř filtru při údržbě chráničů, pozor též na pocení, déšť atd.

Filtry ER si můžete v chráničích sluchu egger ePRO-ER (Elacin ER, Musicians Earplugs) jednoduše měnit dle potřeby.

ePRO-ER výměna filtrů ER

Můžete si vybrat buď modrý filtr do levého ucha a červený do pravého (standardní barevné odlišení chráničů), nebo oba filtry stejné barvy. Barva filtru nemá vliv na jeho útlum.

Hi-Fi chrániče sluchu ePRO-ER – útlumová charakteristika:

Hudebníci zkoušejí a vystupují v mnoha různých prostředích. Jsou často vystaveni vysokým hladinám hluku, někdy i po dlouhou dobu, a mohou potřebovat různou úroveň ochrany sluchu podle konkrétní situace. Pak je vhodné pořídit si dvě nebo tři sady filtrů. Někteří hudebníci také používají jeden typ útlumového filtru v jednom uchu a jiný typ v druhém uchu, v závislosti na zdroji zvuku a jeho umístění (např. kytarista může využít silnější úroveň ochrany na uchu, kterým stojí blíže bubeníkovi).
 
Úroveň útlumu je vyznačena na obrubě každého filtru, pokud se však rozhodnete zakoupit si více sad filtrů s odlišným útlumem, je vhodné zvolit pro jednotlivé sady filtrů odlišné barvy, kvůli jejich snadné identifikaci.
 
Vybrat si můžete ze tří typů filtrů ER, podle požadovaného útlumu: ER 9, ER 15 nebo ER 25. Číslo filtru představuje jeho průměrný akustický útlum v dB – viz grafy. Protože filtry jsou snadno vyměnitelné, doporučujeme Vám pořídit si dvě sady filtrů (základ -15dB a k nim - 25dB nebo - 9dB) na výměnu. Nabídku výměnných filtrů ER za bezkonkurenční ceny najdete ZDE.

Filtry ER - útlumová charakteristika:

filtry ER - útlumová charakteristika

Doporučené oblasti použití jednotlivých typů filtrů ER:

Etyplugs/ER 20 - doporučené oblasti použití

https://www.auris-audio.cz/