Alpine SleepSoft špunty na spaní -25 dB 1 pár

Skladem
349 CZK (12.46 EUR)
pár
katalogové číslo: AHP111.21.150
EAN: 8717154023503
záruka:MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST PŘI KAŽDODENNÍM POUŽÍVÁNÍ: 3 - 6 MĚSÍCŮ
výrobce:Alpine Hearing Protection
věrnostní body:10
cena bez DPH:288,43 CZK (10.3 EUR)
cena vč. DPH:349 CZK (12.46 EUR)
původní cena:380 CZK (13.57 EUR)
sleva:31 CZK (1.11 EUR) (8.16%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Red Dot Design AwardBezkonkurenční ucpávky do uší na spaní, když nemůžete spát kvůli chrápání, hluku z ulice či od sousedů. Dobře tlumí, jsou pohodlné, nenápadné, omyvatelné a vydrží vám několik měsíců. Ucpávky nejsou vhodné do úzkých nebo ostře zahnutých zvukovodů.

 

Protože mnoho lidí má chrápajícího partnera nebo hlučné sousedy, vyvinula firma Alpine "špunty do uší" na spaní SleepSoft. Koncepce špuntů Alpine SleepSoft ve srovnání s klasickými pěnovými špunty do uší nespočívá v co nejvyšším útlumu. Tyto ušní ucpávky jsou vybaveny speciálními akustickými filtry, které propouští určité zvukové frekvence, ale omezují ostatní. Díky tomu SleepSoft nabízí účinný útlum hlubokých frekvencí (zvuky chrápání, hluk z dopravy a další zvuky okolí), zatímco vysokofrekvenční zvuky, jako například pláč dítěte, zvonek nebo budík, zůstávají dostatečně slyšitelné. Zároveň s ušními ucpávkami SleepSoft nebudete mít nepříjemný pocit izolace od okolí.

 Alpine Hearing ProtectionAlpine SleepSoft jsou patentované ušní ucpávky na spaní od holandské firmy Alpine Hearing Protection, které v posledních letech patří vedoucí místo v průkopnických řešeních v oblasti ochrany sluchu. Chcete-li se o firmě Alpine Hearing Protection a jejích výjimečných výrobcích dovědět více, navštivte stránky www.alpinehearingprotection.com.


dárkové balení zbožíDárkové balení zboží Auris AudioNabízíme dárkové zabalení zboží!

Ušetříme Vám čas a práci s balením dárků! Zakoupené zboží od nás obdržíte zabalené v luxusním dárkovém sáčku ozdobeném zlatou rozetkou. Vzor obalu si vyberte kliknutím na obrázek vpravo:


Produktové video:


špunty do uší Alpine - design 2015

Alpine SleepSoft:

 • Účinně tlumí zvuky chrápání a rušivý hluk z okolí.
 • Přispívají ke kvalitnímu nočnímu odpočinku.
 • Pláč dítěte, zvonek nebo budík, zůstávají dostatečně slyšitelné.
 • Vlivem tělesného tepla se materiál chráničů přizpůsobí tvaru ucha, změkne a v uších netlačí.
 • Velmi diskrétní vzhled - chrániče nevyčnívají z uší.
 • Dlouhá životnost* v řádech měsíců.
 • Výrobek, který nemá na trhu konkurenci.
 • Snadná údržba (čistí se vlažnou vodou s přídavkem tekutého mýdla nebo vlhčenými kapesníčky Cedis).

*Životnost chráničů je ovlivněna zacházením a četností použití. Při pravidelném čištění chráničů od ušního mazu po každém použití můžete při denním používání chráničů očekávat jejich životnost minimálně 3-6 měsíců.

Inovovaný SleepSoft představuje několik podstatných vylepšení:

 1. Tlumící zvukový filtr je vyráběn ze stejně pružného materiálu, jako těsnící lamely. Díky tomu jsou ucpávky ještě pohodlnější.
 2. Změnil se tvar ucpávek: zúžená špička umožňuje zavedení ucpávek i do užších zvukovodů, než dosud.
 3. Součástí balení je nový, praktický obal.
 4. Ke každému páru ušních ucpávek SleepSoft dostanete dárek - nástroj na čištění ucpávek od ušního mazu.
 5. Ucpávky nyní nabízí vyšší útlum pro ještě lepší spánek (SNR 25 dB):

Útlumová charakteristika Alpine SleepSoft • EN 352-2: 2002

H=24 M=24 L=23 SNR=25

Frekvence v Hz

63

125

250

500

1000

2000

4000

8000

Střední hodnota útlumu v dB

25,0

28,0

27,6

26,7

27,4

30,1

31,3

23,8

Standardní odchylka v dB

2,4

3,8

5,5

3,6

3,3

4,3

4,9

4,6

Předpokládaná hodnota ochrany v dB

22,6

24,2

22,1

23,1

24,1

25,8

26,4

19,2

Průměr zvukovodu: 9-12 mm


"Špunty do uší" Alpine jsou díky své konstrukci a materiálovému provedení nenápadné (jejich krátká stopka netrčí z uší), příjemné na nošení a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od pěnových špuntů do uší, které se po zavedení do zvukovodu začnou rozpínat na původní rozměr a za chvíli Vás z nich bolí uši (a někdy i hlava), chrániče sluchu Alpine jsou díky speciálnímu materiálu AlpineThermoShape™ velmi pohodlné a v uších netlačí.

Ušní ucpávky Alpine jsou rovněž vhodné pro alergiky, neboť materiál AlpineThermoShape™ neobsahuje silikon.

Cedis gelPro pohodlné a "hladké" zavádění SleepSoftů do uší doporučujeme používání Cedis Gelu. Cedis Gel s Aloe vera poskytuje pokožce zvukovodu jemnou péči a ochranu před podrážděním. Usnadňuje zavedení a usazení chráničů v uších, pomáhá zmírnit pocit cizího předmětu v uších a přispívá k dobrému utěsnění chráničů.


Tlumící efekt jakýchkoliv zátkových chráničů sluchu závisí na jejich správném umístění v uších. Použijte proto nástroje přiloženého k chráničům Alpine SleepSoft a postupujte podle návodu k použití.

návod k použití - špunty do uší Alpine

Ondra
16.01.2015 18:44:30
uživatel:
Špunty tlumí hluk dobře, ale mám trochu strach je používat, protože se jim daří zajet do ucha tak hluboko, že je opravdu problém je dostat ven :-( (reagovat)
17.01.2015 12:17:33
uživatel: administrátor
Vážený pane Ondro, pokud máte pocit, že Vám chrániče zajíždí příliš hluboko do zvukovodu, pravděpodobně nemají pro Vás - vzhledem k velikosti Vašich zvukovodů - vhodné rozměry. To se může stát - rozdíly mezi tvarem a velikostí zvukovodů jsou u různých lidí značné. Zvažte, zda a těchto okolností chrániče používat nebo ne. Můžete je bez problémů vrátit - viz naše obchodní podmínky. Jinak návod, jak vyjmout chrániče z uší najdete zde: http://www.auris-audio.cz/jak-spravne-pouzivat-chranice-sluchu Vyjmutí chráničů z uší Chrániče vyndávejte z uší pomalým otáčivým pohybem, abyste nenásilně uvolnili jejich utěsnění. Rychlým vytažením chráničů z uší byste mohli v uchu vytvořit bolestivý podtlak. Pokud máte problém s vyjmutím chráničů z uší, zkuste druhou rukou táhnout za ušní lalůček směrem dolů a přitom několikrát co nejvíc otevřít ústa. Můžete také zkusit zatlačit zezadu na ušní kanál. Pokud by se Vám přece jen stalo, že Vám chránič nepůjde z ucha vyndat, navštivte ORL lékaře, který chránič bezbolestně vyjme. S pozdravem Naděžda Hošťálková, www.auris-audio.cz (reagovat)
Spokojnosť
20.07.2015 07:13:36
uživatel:
Ja som si objednala tieto špunty len nedávno, mám hlučných susedov, ktorí bežne s návštevami robia hluk aj do druhej - tretej rána. Pri poslednej takejto návšteve som si dala do uší Sleep soft špunty a spala som ako bábätko... Škoda, že som o tomto zázraku nevedela skôr, mohla som si ušetriť kopu nervov a vysvetľovania, prečo je normálne v noci spať. (reagovat)
Sleepsoft špunty do uší
21.06.2016 21:08:17
uživatel:
zbytečně vyhozené peníze! stejnou službu vám udělají špunty za 10kč.. (reagovat)
Sleepsoft špunty do uší
24.06.2016 01:44:39
uživatel:
Vážená paní/pane, je nám líto, že nejste spokojená/spokojen se zakoupenými SleepSofty. Je možné, že pro Vás tento výrobek není vhodným řešením. To se bohužel nedá dopředu říci. SleepSofty mají útlum 25 dB, což se projevit musí. Máme však zkušenost, že u zákazníků s úzkými, zploštělými nebo ostře zahnutými zvukovody nejsou SleepSofty vhodná volba. Totéž, pokud jsou zvukovody naopak velmi široké. V každém případě můžete zakoupené zboží vrátit a bdržíte plnou kupní cenu včetně poštovného. S pozdravem Naděžda Hošťálková Auris Audio (reagovat)
Jakub
01.09.2016 23:53:46
uživatel:
Možná je to tvarem mých uší ale tyto sluchátka chrapot mého spolubydlícího tlumí jen velmy málo a hluk z ulice slyším také. Tudíž jsem se dva dny nevyspal!!! Střelecká sluchátka za 30 kč jsou za mě diametrálně jinde!! Co se tlumení zvuku týče!! Za mě tedy naprosto vyhozené peníze!!!! Tyto sluchátka jsou bezkonkurenční ale možná tak cenou ,protože funkčností rozhodně ne !!! (reagovat)
Jakub
05.09.2016 07:44:06
uživatel:
Vážený pane, je nám líto, že nejste se zakoupeným produktem spokojen. Odpověď, proč tomu tak může být,najdete u předchozího příspěvku v diskusi. V každém případě není problém zboží - i použité - do 14ti dnů vrátit. S pozdravem Naděžda Hošťálková, Auris Audio (reagovat)
SleepSoft
04.01.2017 04:42:37
uživatel:
Špunty sú pohodlné a dobre tlmia zvuky, avšak po tom, čo si s vybratím zapadnutého špuntu hlboko v uchu nevedeli poradiť ani na pohotovosti (vyberali mi to z ucha pol hodiny), sa ich už bojím používať. Uvítal by som redesign produktu, aby obsahoval aj šnúrky pre vytiahnutie špuntu z ucha. (reagovat)
05.01.2017 10:34:36
uživatel: administrátor
Vážený zákazníku, je nám velice líto, že máte s chrániči SleepSoft Vámi popsanou zkušenost. Chrániče jsou pro Vaše zvukovody příliš malé, proto došlo k jejich uvíznutí hlouběji ve zvukovodu. Pošlete nám, prosím, na adresu info@auris-audio.cz Vaši adresu, pošleme Vám na vyzkoušení jiné chrániče sluchu. S pozdravem Naděžda Hošťálková, Auris Audio (reagovat)
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal