Používáním e-shopu dáváte najevo svůj souhlas s využíváním cookies. Nesouhlasím s použitím cookies v tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie
INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

REFERENCE

Ochrana sluchu a In - Ear Monitoring pro hudebníky, DJe a zvukaře:

orchestr Národního divadla Brno

Filharmonie Bohuslava Martinů

Filharmonie Brno

Martin Kleibl www.martinkleibl.com

DJ Radek Strnad www.djrandom.cz

MgA. Petr Hofman

Tomáš Polák - Tomino O5&Radeček

Vít Vojík facebook.com/saxualitycz, instagram.com/vvithus

David Nováček www.DavidNovacek.com

Juraj Klička - Driftmoon

facebook.com/driftmoonmusic, twitter.com/driftmoon_music, soundcloud.com/driftmoon

Miloslav Kocourek www.taverna-cz.net

Tomáš Kuna RED EYE production

Michal Lehký Pilsner Jazz Band

Martin Pojer Z Ničeho Nic, Takschashilla

Petr Metelka Shakk-Attack, Radio 1, CROSS][CLUB

Jiří Ševčík www.pirateswingband.com

Kryštof Bartakovič Kurtizány z 25. avenue, Nameless Brothers

ISUA www.bandzone.cz/isua

Všichni Svatí www.vsichnisvati.cz

Neutral www.neutralband.cz

Tomáš Reil hráč orchestru Hudba Hradní stráže a Policie ČR, www.duotandem.cz

Petr Kotvald www.kotvald.cz

Július Kinček Forzamusic/Opus/Warner Music www.forza.sk

Helena Kudláčková - Penningerová www.kalypsopraha.cz

DJ Lucca www.lucca.cz

zvukař Ondřej Martínek www.arakain.eu

David Deyl www.daviddeyl.cz

Lukáš Klusáček The Travelers, Replay Prague

DJ Karel Chik Průcha mixcloud.com/chikdub

Pavel Houf - L.A. bandzone.cz/la

Krevel bandzone.cz/krevel

Jozef Rams aka DJ Jayyare www.expresradio.cz

DJ Justin Scholtemeyer aka Counterstrike myspace.com/counterstrike

Martin Zezula www.martinzezula.com

Marta Urbanová Rosa Nocturna

DJ Jan Vrága aka Johny Deza facebook.com/JohnyDeza

reportážní fotograf Radek Šich www.sichr.net

Ondřej Ládek aka XindlX, Dalibor Cidlinský jr. a Jan Cidlinský bandzone.cz/xindlx

Miro Bazger a Daniel Olejník - No Talking facebook.com/No-Talking-band

Pavlína Kostečková - Light Sound Design s.r.o. www.lightsound.cz

zvukař Tomáš Pánek- Light Sound Design s.r.o. www.lightsound.cz

Láďa Křížek - Kreyson, Vitacit

zpěvák a skotský dudák Vojta Kalina - Pipes and Pints

Tomáš Blažek aka Thomas - Hand Grenade

Jiří Sorrowdy Veselý - Elysium

zvukař Jirka Pletánek z Pavouk Records

saxofonista Dennis Dallen - Basta Fidel

Zdeněk Vavruša www.kasanova.cz, facebook.com/people/Zdeněk Vavruša

DJ Tomáš Brdečka

Jaroslav Kuban - Generace www.generace.com

Matthiass aka Matěj Surmař www.idj.cz/matthiass, facebook.com/djmat.cz, www.djmat.cz

Tomáš Pošvanc, Zdeněk Svoboda - Carpatia Castle bandzone.cz/carpatiacastle

p. David Mlčoch (Pragokoncert) a produkční tým Metalfestu a Masters of Rock www.cz.metalfest.eu, www.mastersofrock.cz

Jan Kavalír aka John Culter www.johnculter.com

Jakub Smack (Smek) Janeček www.smackzone.cz

Petr Kráčmera www.mecca.cz

Honza Bartakovič aka KANY - Kurtizány z 25. Avenue www.k25a.com, videoblog o hudbě ROCKCAST

Milan Ráž - MASH rock www.mashrock.cz

Štěpán Škoch - Chinaski www.chinaski.cz

Jan Maxián - Nightwork www.nightwork.cz

Vojtěch Lanta - Imodium www.imodiumband.cz

Filip Gemroth - Toneless www.toneless.justart.org

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu auris-audio.cz