Alpine FlyFit špunty do letadla -17dB 3+1

výrobce:Alpine Hearing Protection
katalogové číslo:AHP111.21.250 3+1-K
EAN:8717154023510
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:865 CZK (35,32 EUR)

1 047 CZK (42,73 EUR)

Red Dot Design AwardŠpunty do uší do letadla proti bolesti a zalehnutí uší v inovovaném provedení s úchytem minigrip. Chrániče vyrovnávají tlak v uších při změnách nadmořské výšky, například i při cestování autem v horském terénu. Tlumí obtěžující hluk, využijete je proto i na spaní a při relaxaci. Jsou pohodlné, omyvatelné, vydrží několik měsíců. Nový design = více pohodlí + větší útlum + čisticí nástroj ZDARMA! SNR: 17 dB

AKCE 3 + 1 ZDARMA! Zaplatíte 3 páry - dostanete 4 páry. (Nelze uplatnit slevový kupon!)


Mnoho lidí trápí tlak v uších v průběhu startu a přistání letadla. Někdy jde o velmi silnou bolest, která může přetrvávat i několik dní. Zároveň je během cesty člověk vystaven monotónnímu, unavujícímu hluku.

FlyFit™ je perfektní řešení. Tyto sluchové chrániče byly firmou ALPINE vyvinuty především k použití při cestování. Speciální akustické filtry chráničů Alpine FlyFit™ tlumí nežádoucí hluk v pozadí během cest autem, vlakem nebo letadlem a chrání Váš sluch před nadměrným hlukem. Zároveň při cestování letadlem pečlivě vyrovnávají nepříjemný tlak vzduchu na ušní bubínek při změnách nadmořské výšky během startu a přistání letadla nebo při jízdě v horském terénu. Tím je zajištěna Vaše relaxace a pohoda během dlouhých letů. Kromě toho můžete na Vašich cestách používat chrániče Alpine FlyFit™ i jako špunty do uší na spaní (SNR 17 dB).

Alpine FlyFit jsou patentované ušní ucpávky na spaní od holandské firmy Alpine Hearing Protection, které v posledních letech patří vedoucí místo v průkopnických řešeních v oblasti ochrany sluchu. Chcete-li se o firmě Alpine Hearing Protection a jejích výjimečných výrobcích dovědět více, navštivte stránky www.alpinehearingprotection.com.

Produktové video:

 

 


Cestujte pohodlně, přijeďte do cíle odpočatí!

Alpine FlyFit minigripPřednosti chráničů sluchu Alpine FlyFit™:

 

*Životnost chráničů je ovlivněna zacházením a četností použití. Při pravidelném čištění chráničů od ušního mazu po každém použití můžete při denním používání chráničů očekávat jejich životnost minimálně 3-6 měsíců.

Inovovaný FlyFit představuje několik podstatných vylepšení:

  1. Tlumící zvukový filtr je vyráběn ze stejně pružného materiálu, jako těsnící lamely. Díky tomu jsou ucpávky ještě pohodlnější.
  2. Změnil se tvar ucpávek: zúžená špička umožňuje zavedení ucpávek i do užších zvukovodů, než dosud.
  3. Součástí balení je nový, praktický obal.
  4. Ke každému páru ušních ucpávek FlyFit dostanete dárek - nástroj na čištění ucpávek od ušního mazu.

Útlumová charakteristika Alpine FlyFit • EN 352-2: 2002

H=19 M=15 L=10 SNR=17 dB

Attenuation values Alpine FlyFit

Frekvence v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Střední hodnota útlumu v dB 5,9 8,4 11,0 14,0 19,0 24,0 25,0 21,2
Standardní odchylka v dB 4,0 3,4 3,0 2,5 3,3 4,5 4,0 4,3
Předpokládaná hodnota ochrany v dB 1,9 5,0 8,0 11,5 15,7 19,5 21,0 16,9

Průměr zvukovodu: 9-12 mm

NEZÁVISLÉ ZÁKAZNICKÉ RECENZE VÝROBKU NA AMAZON.CO.UK.


"Špunty do uší" Alpine jsou díky své konstrukci a materiálovému provedení nenápadné (jejich krátká stopka netrčí z uší), příjemné na nošení a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od pěnových špuntů do uší, které se po zavedení do zvukovodu začnou rozpínat na původní rozměr a za chvíli Vás z nich bolí uši (a někdy i hlava), chrániče sluchu Alpine jsou díky speciálnímu materiálu AlpineThermoShape™ velmi pohodlné a v uších netlačí.

Ušní ucpávky Alpine jsou rovněž vhodné pro alergiky, neboť materiál AlpineThermoShape™ neobsahuje silikon.

Cedis gelPro pohodlné a "hladké" zavádění FlyFitů do uší doporučujeme používání Cedis Gelu. Cedis Gel s Aloe vera poskytuje pokožce zvukovodu jemnou péči a ochranu před podrážděním. Usnadňuje zavedení a usazení chráničů v uších, pomáhá zmírnit pocit cizího předmětu v uších a přispívá k dobrému utěsnění chráničů.


Tlumící efekt jakýchkoliv zátkových chráničů sluchu závisí na jejich správném umístění v uších. Použijte proto nástroje přiloženého k chráničům Alpine FlyFit a postupujte podle návodu k použití.

návod k použití - špunty do uší Alpine

https://www.auris-audio.cz/