INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ePRO-ER Elacin ER náhradní filtr ER-9 MODRÝ

Do týdne
1 229 CZK (46.38 EUR)
ks
katalogové číslo: E19776 F.ER-9 BLUE
výrobce:Etymotic Research
věrnostní body:27
cena bez DPH:1 015,70 CZK (38.33 EUR)
cena vč. DPH:1 229 CZK (46.38 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

náhradní filtry epro-er elacin er

UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KUS (do jednoho ucha).

Filtry ER si můžete v chráničích ePRO-ER / Elacin ER (Musicians Earplugs) měnit dle potřeby. Nabízíme Vám možnost dokoupení filtrů ER o jiném útlumu nebo rezervních filtrů v případě poškození či ztráty.

Můžete se vybrat buď modrý filtr do levého ucha a červený do pravého (standardní barevné odlišení chráničů), nebo filtry stejné barvy. Barva filtru nemá vliv na jeho útlum.

Hi-Fi chrániče sluchu ePRO-ER (Elacin ER) – útlumová charakteristika:

Hudebníci zkoušejí a vystupují v mnoha různých prostředích. Jsou často vystaveni vysokým hladinám hluku, někdy i po dlouhou dobu, a mohou potřebovat různou úroveň ochrany sluchu podle konkrétní situace. Pak je vhodné pořídit si dvě nebo tři sady filtrů. Někteří hudebníci také používají jeden typ útlumového filtru v jednom uchu a jiný typ v druhém uchu, v závislosti na zdroji zvuku a jeho umístění (např. kytarista může využít silnější úroveň ochrany na uchu, kterým stojí blíže bubeníkovi).
 
Úroveň útlumu je vyznačena na obrubě každého filtru, pokud se však rozhodnete zakoupit si více sad filtrů s odlišným útlumem, je vhodné zvolit pro jednotlivé sady filtrů odlišné barvy, kvůli jejich snadné identifikaci.
 
Vybrat si můžete ze tří typů filtrů ER, podle požadovaného útlumu: ER 9, ER 15 nebo ER 25. Číslo filtru představuje jeho průměrný akustický útlum v dB – viz grafy. Protože filtry jsou snadno vyměnitelné, doporučujeme Vám pořídit si dvě sady filtrů (základ -15dB a k nim - 25dB nebo - 9dB) na výměnu. Nabídku výměnných filtrů ER za bezkonkurenční ceny najdete ZDE.
 
Elacin-ER-spunty-do-usi-pro-muzikanty

Doporučené oblasti použití jednotlivých typů filtrů ER:

Etyplugs/ER 20 - doporučené oblasti použití

Hi-Fi chrániče sluchu ePRO-ER (Elacin ER) – ostatní oblasti využití:

Chrániče sluchu ePRO-ER (Elacin ER) byly navrženy americkou firmou Etymotic Research jako profesionální ochrana sluchu pro muzikanty, zvukaře a podobné profese, ale jsou vynikajícím řešením i v mnoha dalších odvětvích, kde je důležitá spolehlivá ochrana sluchu při zachování dobré srozumitelnosti řeči a slyšitelnosti výstražných signálů.

Elacin ER oblasti použití

SNR (Single Number Rating) - jednočíselné hodnocení útlumu chráničů v dB9 dB
Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal