Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že vládní opatření související s vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru, mají dopad i doručování zásilek prostřednictvím České pošty, ponecháváme do odvolání jako možnost doručení zásilek z našeho e-shopu:

  • doručení na pobočku Zásilkovny s platbou předem nebo na dobírku
  • Nejvýhodnější doručení na adresu kurýrní službou s platbou předem nebo na dobírku
  • přepravu společností GEIS / DPD s platbou předem nebo na dobírku

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl.

Naděžda, Tatiana a Miroslav Hošťálkovi

Auris Audio

INFORMACE K EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ePRO-ER Elacin ER náhradní filtr ER-25 MODRÝ

2-3 týdny
1 229 CZK (43.89 EUR)
ks
katalogové číslo: E19884 F.ER-25 BLUE
výrobce:Etymotic Research
věrnostní body:27
cena bez DPH:1 015,70 CZK (36.28 EUR)
cena vč. DPH:1 229 CZK (43.89 EUR)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

egger ePRO-ER špunty do uší na míruUVEDENÁ CENA JE ZA 1 KUS (do jednoho ucha).

Nabízíme Vám možnost dokoupení filtrů ER o jiném útlumu nebo rezervních filtrů pro případ poškození či ztráty vašich filtrů. Z hlediska životnosti filtrů je důležité zabránit vniknutí tekutiny dovnitř filtru při údržbě chráničů, pozor též na pocení, déšť atd.

Filtry ER si můžete v chráničích sluchu egger ePRO-ER (Elacin ER, Musicians Earplugs) jednoduše měnit dle potřeby.

ePRO-ER výměna filtrů ER

Můžete si vybrat buď modrý filtr do levého ucha a červený do pravého (standardní barevné odlišení chráničů), nebo oba filtry stejné barvy. Barva filtru nemá vliv na jeho útlum.

Hi-Fi chrániče sluchu ePRO-ER – útlumová charakteristika:

Hudebníci zkoušejí a vystupují v mnoha různých prostředích. Jsou často vystaveni vysokým hladinám hluku, někdy i po dlouhou dobu, a mohou potřebovat různou úroveň ochrany sluchu podle konkrétní situace. Pak je vhodné pořídit si dvě nebo tři sady filtrů. Někteří hudebníci také používají jeden typ útlumového filtru v jednom uchu a jiný typ v druhém uchu, v závislosti na zdroji zvuku a jeho umístění (např. kytarista může využít silnější úroveň ochrany na uchu, kterým stojí blíže bubeníkovi).
 
Úroveň útlumu je vyznačena na obrubě každého filtru, pokud se však rozhodnete zakoupit si více sad filtrů s odlišným útlumem, je vhodné zvolit pro jednotlivé sady filtrů odlišné barvy, kvůli jejich snadné identifikaci.
 
Vybrat si můžete ze tří typů filtrů ER, podle požadovaného útlumu: ER 9, ER 15 nebo ER 25. Číslo filtru představuje jeho průměrný akustický útlum v dB – viz grafy. Protože filtry jsou snadno vyměnitelné, doporučujeme Vám pořídit si dvě sady filtrů (základ -15dB a k nim - 25dB nebo - 9dB) na výměnu. Nabídku výměnných filtrů ER za bezkonkurenční ceny najdete ZDE.

Filtry ER - útlumová charakteristika:

filtry ER - útlumová charakteristika

Doporučené oblasti použití jednotlivých typů filtrů ER:

Etyplugs/ER 20 - doporučené oblasti použití

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze.
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal